Lipmans: Sprukts ir žuļiks un atrod citus vainīgos

0 Komentāru
Lipmans: Sprukts ir žuļiks un atrod citus vainīgos
Foto: LETA

Latvijas Hokeja federācija (LHF) nevienu nav apmānījusi, un tā nav pelnījusi spēlētāju pārmetumus par neizdarībām Latvijas izlasē, uzskata LHF prezidents Kirovs Lipmans. Vēl prezidents ļoti asu kritiku veltīja Jānim Spruktam, nosaucot viņu par ”žuļiku”.

“Sprukts ir žuļiks, jo pats šosezon ir ļoti sliktā formā, bet, lai nespēlētu un neizgāztos, atrod citus vainīgos, padarot viņus par muļķiem. Tas, kā viņš nospēlēja pērn čempionātā, bija drausmīgi, bet vienalga par 13. vietu samaksāju prēmiju, jo tāda bija vienošanās ar komandu. Tās neizmaksāju tikai tiem, kas nepiedalījās nevienā spēlē. Es nesen biju Slovākijā uz Sprukta pārstāvētās komandas (Martin) pēdējo izslēgšanas turnīra spēli un arī tur redzēju, ka viņš ir nekādā formā. Ne par velti viņu pirms pāris gadiem izmeta no Rīgas “Dinamo” un atpakaļ neņem,” emocionāls par 34 gadus veco uzbrucēju bija Lipmans.

FOTO: Latvijas izlase nopietni gatavojas PČ, treniņos arī Masaļskis un M. Rēdlihs

Pieredzējušais Latvijas izlases uzbrucējs Jānis Sprukts trešdien intervijā portālam la.lv sacīja, ka izlasē šosezon nespēlēs, jo viņam ir apnikusi valstsvienībā valdošā nesakārtotība, kritizējot Lipmanu par to, ka tas netur solījumus. Savukārt vēl iepriekš aizsargs Oskars Bārtulis, kurš atkal nespēlēs pasaules čempionātā, situāciju izlasē raksturoja ar vārdu “bardaks”, savukārt Kaspars Daugaviņš, kurš komandai pievienojās trešdien, izlases spēlētājus tēlaini nodēvēja par “bomžiem”, kuriem visu laiku esot jāpārceļas no vienas vietas uz otru.

“Federācija nav pelnījusi šādus pārmetumus, un man sāp sirds, ka to nākas dzirdēt no spēlētājiem, bet mediji visu kāri tiražē, nepievēršot uzmanību labajām lietām un tam, kas ir izdarīts,” sašutis bija LHF prezidents.

0 Komentāru