“Lightning” otrais vārtsargs Prezidenta kausa nodrošināšanu svin mocīša mugurā

0 Komentāru
“Lightning” otrais vārtsargs Prezidenta kausa nodrošināšanu svin mocīša mugurā

Jau ziņojām, ka pagājušajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) deviņas spēles pirms regulārā čempionāta beigām uzvaru tajā un Prezidenta kausu nodrošināja Tampabejas “Lightning”, kas ar 4:1 pārspēja Arizonas “Coyoties. Oriģinālā veidā panākumu nosvinējis komandas otrais vārtsargs Luiss Domings. 

Lai gan vārtos spēlē stāvēja komandas pirmais numurs Vadims Vasiļevskis, tas neliedza Domingam pēc mača svinēt komandas sasniegumu, uz ģērbtuvi braucot ar mazu motociklu, turklāt padomājot arī par drošību un uzvelkot ķiveri.

 

View this post on Instagram

 

Wait for it! @louisdomingue’s win celebrations are legendary ?? @bardown . (?: @tblightning)

A post shared by TSN (@tsn_official) on

Kanādiešu vārtsargs visu sezonu atradies Vasiļevska ēnā, tomēr sev dotās iespējas izmantojis salīdzinoši pieklājīgi. 25 sezonas spēlēs hokejists izcīnījis 20 uzvaras un piedzīvojis piecus zaudējumus, vidēji mačā ielaižot 2.88 ripas un atvairot 90,8% metienu.

Tikmēr “Lightning” uzvaru regulārajā čempionātā nodrošina pirmo reizi komandas vēsturē un ar šobrīd iegūtajiem 116 punktiem tuvojas labākajam sniegumam kopš 2009./2010.gada sezonas, kad 121 punktu regulārās sezonas laikā ieguva Vašingtonas “Captials”.

Diemžēl statistika ir skarba – Stenlija kausu regulārā čempionāta uzvarētāji pēdējo reizi izcīnīja 2012./2013.gada sezonā (Čikāgas “Blackhawks”), vēl iepriekš tas paveikts vien 2007./2008.gada sezonā (Deitroitas “Red Wings”).

0 Komentāru