“Lightning” ar deviņiem vārtiem saplosa “Canucks” aizsardzību

NHL

Īpaši rezultatīva spēle otrdien izvērtusies Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubam Tampabejas “Lightning”, kas “salādēja” deviņas ripas Vankūveras “Canucks” vārtos (9:2).

Pirmā perioda noslēgumā rezultātu atklāja “Canucks” talantīgais zviedru uzbrucējs Eliass Petersons, taču tam sekoja pamatīga “Lightning” plosīšanās, gūstot sešus vārtus, no kuriem četri iemesti trīs minūšu laikā otrās trešdaļas beigu daļā.

Tomēr komanda pie tā neapstājās, noslēdzošajā periodā izceļoties ar vēl trīs precīziem metieniem. Ar četriem punktiem (1+3) panākumu kaldināja Brendons Points, savukārt “hat-trick”  Kārtera Verhegī kontā, kurš iepriekšējās spēlēs bija guvis vien divus vārtus.

“Lightning” tā bija astotā uzvara pēc kārtas, kas ļauj atrasties Austrumu konferences piektajā pozīcijā.  Tikmēr “Canucks” pārtrūka septiņu uzvaru sērija, un tā ieņem devīto vietu Rietumu konferencē.

Ņujorkas “Rangers” – Kolorādo “Avalanche” 5:3 (2:2, 2:1, 1:0);

Karolīnas “Hurricanes” – Filadelfijas “Flyers” 5:4 (2:2, 2:1, 0:1, 1:0) – pagarinājumā;

Floridas “Panthers” – Arizonas “Coyotes” 2:5 (0:0, 2:3, 0:2);

Ņūdžersijas “Devils” – Ņujorkas “Islanders” 3:4 (1:2, 1:0, 1:1, 0:1) – pagarinājumā;

Tampabejas “Lightning” – Vankūveras “Canucks” 9:2 (0:1, 6:1, 3:0);

Vašingtonas “Capitals” – Otavas “Senators” 6:1 (0:1, 3:0, 3:0).