Lielisks Josi metiens virs Merzļikina ķērājcimda ļauj “Predators” papildlaikā pārspēt “Blue Jackets”

AFP/SCANPIX

Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” naktī uz otrdienu Nacionālās hokeja līgas mača papildlaikā sērijā ar 3:4 zaudēja Nešvilas “Predators”.

Papildlaikā ar lielisku metienu virs Merzļikina ķērājcimdu uzvaras vārtus guva Nešvilas kapteinis Romans Josi.

Pēc Filipa Forsberga, Raiena Džohansena un Josi metieniem “Predators” otrajā periodā izvirzījās vadībā 3:0.

Trešajā periodā ar “hat trick” izcēlās 21 gadu vecais zviedru uzbrucējs Emils Bermstrems, piecas minūtes līdz pamatlaika beigām panākot neizšķirtu.

Elvis Kolumbusas vārtos atvairīja 34 no 38 “Predators” hokejistu metieniem.