Lielā laimesta ieguvējas Anetes sajūsma un prieka asaras Prāgas hokejā

1 komentārs
Lielā laimesta ieguvējas Anetes  sajūsma un prieka asaras Prāgas hokejā
Foto: no Anetes Kozures personīgā arhīva

Pirms pasaules hokeja čempionāta portāls Skaties.lv rīkoja konkursu, kurā no 1 584 dalībniekiem uzvarēja Anete Kozure. Anete ar savu draudzeni ieguva biļetes lidojumam uz Prāgu, apmaksātu viesnīcas numuru 12 naktīm un biļetes sev un draudzenei uz Latvijas hokeja izlases spēlēm ar Kanādu, Zviedriju, Šveici, Vāciju, Austriju un Franciju. Anete dalījās savos iespaidos par redzēto un piedzīvoto Čehijas galvaspilsētā Prāgā.

“Mana draudzene Madara pirmo reizi lidoja, bet viss kārtībā. Kad devāmies mājas, tad gan bija jautri, jo lidojām kopā ar puišiem,” par ceļošanas pieredzi stāstīja Anete.

Bez hokeja meitenes Čehijā ieguva arī citas patīkamas atmiņas: “Prāgā apskatījām Kārļa tiltu, arī izstaigājām pilsētas centru. Esam apmierinātas. Viesnīca atradās ļoti labā vietā, 10 minūtes no Prāgas o2 arēnas. Iepazinos ar līdzjutējiem no Talsiem un Kandavas, kā arī ar vēl citiem, jo mūsu izlases fanu Prāgā bija daudz. ”

“Superīgas emocijas, it īpaši, kad dziedājām Latvijas himnu. Vienkārši tādas emocijas, neaprakstāmas sajūtas. Spēle pret Franciju bija vistrakākā, ar asarām acīs gājām gaidīt izlases spēlētājus,” savos pārdzīvojumos dalījās Latvijas izlases fane.

Meitenēm Prāgā tā iepatikās, ka neesot gribējies braukt mājās: “Viss brauciens bija interesants. Daudz pozitīvu emociju. Vēlreiz liels paldies par šādu iespēju, jo tur būt bija vārdiem neaprakstāmi. Vēl joprojām gribas atpakaļ. Bijām pieradušas pie ķīniešu veikaliņa, kurā iepirkāmies, un pie Alberta veikaliņa. Pirms došanās prom jau pieradām pie čehu valodas, jo viņi visu laiku ar mums sarunājās čehiski, bet atbildējām latviski.”

Runājot par sportisko pusi, Anete piebilda, ka vienmēr var labāk, taču jābūt priecīgiem arī par divām uzvarām: “Vienmēr jau var labāk, bet palikām elites divīzijā. Prieks bija vismaz divas reizes dzirdēt Latvijas himnu nekā nevienu.”

1 komentārs