LHF valde atzīst “Olimp” par OHL regulārā čempionāta uzvarētāju, čempionu tituls netiks piešķirts

0 Komentāru
LHF valde atzīst “Olimp” par OHL regulārā čempionāta uzvarētāju, čempionu tituls netiks piešķirts
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas Hokeja federācijas valde lēmusi atzīt hokeja klubu “Olimp” par šīs sezonas “Optibet” hokeja līgas regulārā čempionāta uzvarētāju, vēsta LHF.

Latvijas “Optibet” hokeja līgas vienība Hokeja skola “Rīga” sestdien neieradās uz pēdējo šīs sezonas regulārā čempionāta spēli, kā rezultātā pretiniecei “Olimp” tika piešķirta tehniskā uzvara.

Sestdien “Inbox.lv” ledus hallē bija paredzēta pēdējā OHL regulārā čempionāta spēle, tomēr uz to neieradās “Rīga” komanda, kura sekoja Rīgas domes noteiktajiem ierobežojumiem.

Dažas dienas vēlāk LHF Disciplinārā komisija lēma atzīt šo spēli par nenotikušu, tomēr galējais vietu sadalījums solījās būt zināms vien pēc valdes sēdes. LHF valdes sēdē tika lemts pasludināt “Olimp” par Latvijas čempionāta – “Optibet” hokeja Līgas pirmās kārtas (regulārā čempionāta) uzvarētāju un pasniegt attiecīgo apbalvojumu – uzvarētāja kausu.

Tāpat LHF valde lēma, ka pamatojoties uz ārkārtas situācijas stāvokļa ieviešanu valstī un sakarā ar LHF 13.marta valdes lēmumu neizspēlēt OHL otrās kārtas (izslēgšanas spēles) spēles, 2019./20 gada sezonā Latvijas čempiona tituls netiek piešķirts un medaļas netiek pasniegtas.

“Olimp” šī bija pirmā sezona OHL čempionātā, bet pērn par uzvarētājiem tika kronēti “Mogo” hokejisti.

OHL čempionātā pa 56 punktiem 35 spēlēs iekrāja “Olimp” un “Kurbads”, tālāk ar 50 punktiem sekoja “Mogo”, bet pirmo četrinieku ar 48 punktiem noslēdza “Liepāja”. Piektā ar 38 punktiem bija “Zemgale”/LLU, Daugavpils “Dinaburga” iekrāja 23 punktus, kamēr “Prizma”/IHS un Hokeja skola “Rīga” nopelnījušas attiecīgi 16 un 12 punktus.

Šajā sezonā par OHL kausu spēkojās astoņas komandas. Debiju OHL turnīrā piedzīvoja “Olimp”, bet daugavpilieši Latvijas virslīgā pēdējo reizi piedalījās 2013./14.gada sezonā.

Katra komanda regulārajā čempionātā aizvadīja 35 spēles (piecu apļu turnīrs). Pavisam kopā OHL regulārajā turnīrā tika izspēlēti 140 mači.

Izslēgšanas turnīrs sākums bija paredzēts 2020.gada 10.martā. OHL “playoff” pusfināla spēlēm automātiski kvalificējās divas labākās regulārā turnīra komandas. Savukārt 3., 4., 5., un 6. vietās esošās vienības aizvadītu cīņas, lai iekļūtu pusfinālos.

0 Komentāru