Latvijas U20 hokeja izlase pasaules čempionāta trešajā spēlē sagrauj Slovēniju

1 komentārs
Latvijas U20 hokeja izlase pasaules čempionāta trešajā spēlē sagrauj Slovēniju
LHF.COM

Latvijas U20 hokeja izlase ceturtdien pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupā Minskā savā trešajā spēlē apspēlēja ar 9:1 sagrāva vienaudžus no Slovēnijas.

Divus vārtus Latvijai guva Jānis Švanenbergs, kuram arī divas rezultatīvas piespēles, Deniss Fjodorovs un Viktors Jašunovs, pa vieniem – Antons Siņegubovs, Patriks Zabusovs un Miks Tumānovs.

Jau 48.sekundē pēc Ričarda Grīnberga apspēlētās slovēņu aizsardzības rezultātu atklāja Švanenbergs. Pēc nepilnām divām minūtēm vairākumā latvieši izcēlās vēlreiz, vārtus gūstot Siņegubovam, kuram trāpīja vārtsarga atvairītā ripa, ielidojot vārtos. Arī trešie vārti bija vairākuma rezultāts, “golu” iemetot Jašunovam septiņas sekundes pēc vairākuma beigām. Jau pēc 11 ar pusi spēlētām minūtēm rezultāts bija kļuvis graujošs – 5:0, pirmo ripu no vārtiem ķeksējot ārā laukumā nākušajam slovēņu rezerves vārtsargam.

Latvieši pirmajā periodā spēlēja kombinacionāli un skaisti, pretinieku vārtsargam raujoties vaiga sviedros. Otrajā trešdaļā Latvija samazināja apgriezienus, slovēņiem vienus vārtus vairākumā atgūstot. Trešajā periodā Latvijas izlases vārtos Jāni Vori nomainīja Bruno Brūveris, kurš ripu savos vārtos neielaida. Mačs beidzās ar izspēli līdz tukšiem vārtiem vairākumā divas minūtes pirms spēles beigām, ar izšķirošo piespēli Jašunovam nepaskopojoties Ričardam Grīnbergam, – 9:1.

Par labāko spēlētāju Latvijas komandā Fjodorovs, Slovēnijai – 14.numurs Martins Bohincs.

Pirmajā cīņā pirmdien Latvija ar 3:0 apspēlēja Dāniju, bet otrdien papildlaikā ar 3:2 uzveica mājiniekus baltkrievus.

Pasaules čempionāts pirmās divīzijas A grupā norisināsies līdz svētdienai. 13. decembrī Latvijai paredzēta spēle ar Austriju un 15. decembrī – ar Norvēģiju.

1 komentārs