Latvijas U18 hokeja izlase pasaules čempionātu iesāk ar zaudējumu Šveicei

IIHF.COM

Latvijas U18 hokeja izlase otrdien ASV pasaules čempionāta elites divīzijas A grupas pirmajā spēlē ar 2:4 piekāpās vienaudžiem no Šveices.

Latvijas valstsvienībā vārtus otrā perioda izskaņā guva Dans Ločmelis, kurš spēles 38.minūtē panāca 1:4, bet Anrī Ravinskis nedaudz vairāk nekā minūti vēlāk nokārtoja gala rezultātu 2:4.

Spēli Latvijas izlases vārtos sāka Kārlis Mežsargs, kurš otrā perioda sestajā minūtē pēc diviem īsā laikā ielaistiem vārtiem tika nomainīts. Mezšargs nedaudz vairāk nekā 25 minūtēs atvairīja 11 no 15 metieniem, bet Marks Slavinskis nospēlēja nedaudz vairāk par 33 minūtēm, atvairīdams visus 14 metienus.

Šveices izlasē vārti un rezultatīva piespēle Liamam Bikselam un Luisam Robinam.

A grupā uzvaru pirmajā spēlē izcīnījušas Zviedrija un Šveice, kuras ir līderes ar trim punktiem, Kanādai pirmais mačs vēl priekšā, bet Latvija un Baltkrievija turnīru iesākušas ar neveiksmi.