Latvijas izlases uzbrucējs Jānis Sprukts pārceļas uz Šveici

0 Komentāru
Latvijas izlases uzbrucējs Jānis Sprukts pārceļas uz Šveici
Foto: LETA

Latviešu hokeja uzbrucējs Jānis Sprukts pievienojies Šveices augstākās līgas (NLA) komandai Fribourg-Gotteron, noslēdzot līgumu līdz sezonas beigām, informē klubs.

Paralēli šim līgumam klubs vienojies par sadarbību ar Šveices otrās spēcīgākās līgas – NLB turnīra – komandu Martiņī Red Ice, kas vajadzības un nepieciešamības gadījumā varēs rēķināties ar latvieša palīdzību. Šajā vienībā spēlē aizsargs Maksims Širokovs. Paralēli abās komandās Sprukts varēs spēlēt līdz NLB turnīra izslēgšanas spēļu sākumam.

Pagājušā gada novembra beigās Sprukts pēc abpusējas vienošanās lauza līgumu ar Kontinentālās Hokeja līgas komandu Jaroslavļas Lokomotiv no Krievijas. Kopumā viņš šosezon 16 spēlēs guva vienus vārtus un veica četras rezultatīvas piespēles.

Pagājušajā sezonā uzbrucējs savainojuma dēļ piedalījās tikai 32 Jaroslavļas kluba cīņās, iekrājot divus vārtu guvumus un deviņas piespēles. Savukārt sezonu pirms tam viņš pavadīja Maskavas CSKA komandā, kad 59 spēlēs tika pie pieciem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm, vēlāk vienojoties par līguma laušanu.

Savas pirmās trīs sezonas KHL Sprukts aizvadīja Latvijas klubā Rīgas Dinamo, bet pirms 2012./13.gada sezonas noslēdza divu gadu līgumu ar Maskavas vienību CSKA, kas gan tika lauzts jau pēc pirmās sezonas. Pagājušajā vasarā vienošanos ar Lokomotiv viņš bija pagarinājis uz vienu sezonu.

Karjeras laikā latvietis spēlējis arī Somijā, Dānijā un Ziemeļamerikā, piedaloties 14 Nacionālās Hokeja līgas mačos.

0 Komentāru