Latvijas izlases hokejists Bukarts ar asarām acīs atvadās no Zlīnas kluba

0 Komentāru
Latvijas izlases hokejists Bukarts ar asarām acīs atvadās no Zlīnas kluba
hokej.zlin.cz

Sestdienas vakarā dalību Čehijas hokeja līgas izslēgšanās spēlēs noslēdza latviešu hokejistu Roberta Bukarta un Ralfa Freiberga pārstāvētais Zlīnas “Aukro Berani”. Bukartam tā bija pēdējā spēle klubā. 

Čehijas čempionāta astotdaļfināla ceturtajā spēlē “Aukro Berani” piekāpās  “Olomouc” ar 1:3, sērijā zaudējot ar 0-4.

Pēc spēles emocionālus brīžus piedzīvoja Roberts Bukarts, kurš Zlīnas klubā aizvadīja pēdējo spēli.

Kamēr spēlētāji pateicās faniem par atbalstu, Bukarts devās apskaust savu sievu un meitiņu, tad atvadījās no faniem ar asarām acīs.

“Man šis ir ļoti emocionāls brīdis, jo nezinu, kur spēlēšu turpmāk,” atzina latviešu hokejists.

“Zlīnā esmu pavadījis divus gadus un šeit biju ļoti laimīgs. Es mīlu šo pilsētu un savus komandas biedrus, esmu pateicīgs faniem par sniegto atbalstu, ” emocijas neslēpj Bukarts.

Par savu nākotni hokejists nebija diez ko runīgs, taču Čehijas mediji ziņo, ka Bukarts karjeru turpinās  Čehijas augstākajā līgā, pārstāvot Tršinecas “Ocelārži” komandu.

Četrās izslēgšanas spēlēs Bukarts izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli, taču hokejists var lepoties ar veiksmīgu regulāro sezonu. Piecdesmit spēlēs Bukarts guva 21 vārtus un atdeva 28 rezultatīvas piespēles, ieņemot ceturto vietu līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Tikmēr aizsargs Ralfs Freibergs, kurš Zlīnas klubu turpinās pārstāvēt arī nākamsezon, 52 spēlēs guva 3 vārtus un atdeva 23 rezultatīvas piespēles. Līgā Freibergam trešā rezultatīvākā aizsarga gods.

 

0 Komentāru