Latvijas izlases hokejisti dalās iespaidos par čempionātu un atklāj, kāpēc spēlē izlasē

0 Komentāru
Latvijas izlases hokejisti dalās iespaidos par čempionātu un atklāj, kāpēc spēlē izlasē
Foto: LETA

Šis bija spriedzes un spēcīgu emociju piesātināts pasaules čempionāts gan hokeja faniem, gan pašiem Latvijas izlases hokejistiem.

Ar nevienu neuzvarētu spēli pamatlaikā un knapu palikšanu starp pasaules labākajām hokeja komandām – tā šo čempionātu atcerēsies ne viens vien fans. Bez Tabu vēlējās uzzināt, kādas ir mūsu hokejistu košākās atmiņas par čempionātu.

“Ar uzvaru pret Šveici, ar uzvaru pret Austriju, un ar vienu punktu pret Franciju,” atmiņās dalās komandas kapteinis Kaspars Daugaviņš. Savukārt Lauris Dārziņš atklāj, ka atmiņā iespiedušās emocijas: “Tā emociju gamma – gan pozitīvā, gan negatīvā. Tas ir sports.”

Rodrigo Ābols atklāj, ka viņam košākās atmiņas saistās ar spēli pret Kanādu. “Tur ir visas tās zvaigznes, kuras parasti ikdienā redzi tikai Youtube. Tāpat priecē, ka neizkritām no elites grupas.”

Savukārt Latvijas hokeja izlases treneris Aleksandrs Beļavskis norāda šo: “Mums bija saliedēts kolektīvs, zēni daudz palīdzēja treneru kolektīvam. Otrkārt, laba spēle līderu maiņai, ar Daugaviņu priekšgalā, un mani patīkami pārsteidza Edgara Masaļska spēle. Lepojos, ka tik maza valsts, ar tādām iespējām veidot komandu, spēj cīnīties un turpinās spēlēt augstākajā līmenī.”

Skaties video un uzzini, kas ir mūsu hokejistu motivācija spēlēt valsts izlasē!

Video

0 Komentāru