Latvijas izlase 2020. gada pasaules čempionātu hokejā sāks ar spēli pret Norvēģiju

1 komentārs
Latvijas izlase 2020. gada pasaules čempionātu hokejā sāks ar spēli pret Norvēģiju
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) ceturtdien publicējusi Šveices pilsētās Cīrihē un Lozannā notiekošā 2020. gada pasaules čempionāta hokejā kalendāru.

16 Elites divīzijas komandas čempionātu aizvadīs no 8. līdz 24.maijam. To pirmajā dienā atklās četras spēles, no kurām oficiālā atklāšanas spēle notiks Cīrihē starp Šveices un Krievijas valstsvienībām.

Latvijas hokeja izlase dalību čempionātā sāks 9.maijā ar spēli pret Norvēģiju. Kā zināms, izlase B grupā Cīrihē spēlēs kopā ar Kazahstānu, Itāliju, Somiju, ASV, kā arī jau minētajām Norvēģiju, Šveici un Krieviju.

Jau 10.maijā Latvijas hokejistiem būs jāaizvada mačs ar Kazahstānu, savukārt tam sekos trīs spēles ar divu dienu pauzi starp tām pret Itāliju (12. maijs), Somiju (14. maijs) un ASV (16. maijs). Grupu turnīra noslēgumā izlase aizvadīs cīņas ar mājinieci Šveici (17. maijs) un spēcīgo Krievijas izlasi (19. maijs).

Izslēgšanas mači sāksies 21.maijā un tiks aizvadīti abās čempionāta norises pilsētās, kamēr pusfināli un fināli notiks Cīrihē.

Izvēlētais kalendāra prezentēšanas datums ir zīmīgs, jo 1.augustā tiek svinēta Šveices Neatkarības diena.

1 komentārs