Latvijas hokejistiem ļoti ražens sniegums Čehijas čempionāta mačos

0 Komentāru
Latvijas hokejistiem ļoti ražens sniegums Čehijas čempionāta mačos
Foto: mountfieldhk.cz

Latvijas hokejisti Oskars Cibuļskis, Andris Džeriņš, Roberts Bukarts un Ralfs Freibergs otrdien pa visiem kopā guva vienus vārtus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles, bet viņu pārstāvētie klubi guva uzvaras Čehijas augstākās līgas regulārā čempionāta spēlēs.

Vārtus guva aizsargs Cibuļskis, uzbrucēji Bukarts un Džeriņš izcēlās attiecīgi ar trim un divām rezultatīvām piespēlēm, kamēr aizsargs Freibergs partnerim asistēja reizi. Cibuļska un Džeriņa pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” viesos ar 6:3 (1:2, 2:1, 3:0) uzvarēja Vītkovices “Ridera” komandu.

Džeriņš asistēja “Mountfield” otro un trešo vārtu guvumā, kamēr Cibuļskis 54.minūtē iemeta Hradeckrālovas komandas piektos vārtus, tobrīd panākot 5:3 viesu labā. Aizsargs spēlēja 21 minūti un 56 sekundes, kas bija ilgākais laiks viesu rindās. Cibuļskis reizi meta pa vārtiem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +2.

Savukārt Džeriņš nospēlēja 15 minūtes un 19 sekundes, reizi meta pa vārtiem, uzvarēja sešos no desmit iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1. Šosezon Cibuļskis 24 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet Džeriņš 15 mačos izcēlies ar vienu precīzu metienu un sešas reizes asistējis partneriem.

Tikmēr Bukarta un Freiberga pārstāvētā Zlīnas “Aukro Berani” komanda viesos ar 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) uzvarēja Prāgas “Sparta” hokejistus.

Bukarts piedalījās visos Zlīnas kluba vārtu guvumos, divas reizes asistējot Zdenēkam Okālam, bet reizi palīdzot Antonīnam Honejsekam. Zīmīgi, ka otros vārtus Okāls guva pēc abu latviešu piespēlēm, jo pie punkta tika arī Freibergs.

0 Komentāru