Latvijas hokeja izlasei pret Franciju izšķirošā cīņa par vietu Pekinas olimpiskajās spēlēs

0 Komentāru
Latvijas hokeja izlasei pret Franciju izšķirošā cīņa par vietu Pekinas olimpiskajās spēlēs
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas vīriešu hokeja izlase 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra trešajā jeb pēdējā spēlē svētdien 17:00 tiekas ar Franciju, kas arī līdz šim turnīrā nav piedzīvojusi neveiksmes.

Abas valstsvienības turnīrā svinējušas pa divām uzvarām, tāpēc svētdienas spēle izšķirs, kura izlase nopelnīs ceļazīmi uz Pekinas olimpiskajām spēlēm, kas notiks jau nākamā gada sākumā.

Dienas pirmajā spēlē plkst.13 laukumā dosies citas E apakšgrupas komandas Ungārija un Itālija.

Pirmajā sacensību dienā Latvija ar 6:0 uzvarēja Itāliju, bet piektdien ar 9:0 sagrāva Ungāriju, astoņus vārtus gūstot trešajā periodā. Francija turnīra ievadā ar 5:3 sīvā cīņā uzvarēja Ungāriju, bet Itālija pārspēta ar 2:0.

Latvijas izlase kvalifikācijas turnīrā ir uz laba viļņa. Piektdienas spēlē trīs vārtus un tikpat rezultatīvas piespēles iekrāja Rūdolfs Balcers, Ronalds Ķēniņš pievienoja 2+4, Rodrigo Ābolam divi vārti un rezultatīva piespēle, divus “golus” iemeta arī kapteinis Teodors Bļugers, bet Roberts Bukarts izcēlās ar trim piespēlēm.

Francijas izlases līderis ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm ir Aleksandrs Teksjē.

Dalība turnīrā Pekinā jau nodrošināta Kanādai, Krievijai, Somijai, Zviedrijai, Čehijai, ASV, Vācijai, Šveicei un mājiniecei Ķīnai.

0 Komentāru