Latvijas hokeja izlasei pievienojušies arī Balcers un Bļugers

0 Komentāru
Latvijas hokeja izlasei pievienojušies arī Balcers un Bļugers
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas hokeja izlases treniņnometnei pirms Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pievienojās Nacionālajā Hokeja līgā  spēlējošie Rūdolfs Balcers un Teodors Bļugers, vēsta Latvijas Hokeja federācija.

Otrdienas vakarā sociālajos tīklos publicētajā video Balcers stāstīja, ka viņš trešdien būs uz ledus ar pārējiem valstsvienības spēlētājiem. Savukārt trešdien LHF informēja arī par Bļugera pievienošanos valstsvienībai.

Šajā vasarā gan Balcers, gan Bļugers pagarināja līgumus ar savām komandām. Balcers turpinās spēlēt Sanhosē “Sharks” rindās, bet Bļugers turpinās karjeru Pitsburgas “Penguins” sastāvā.

Nākamās nedēļas beigās – 20. un 21.augustā – “Arēnā Rīga”  Latvijas izlasei paredzētas divas pārbaudes spēles ar Norvēģijas valstsvienību.

Kvalifikācijas turnīra E grupas spēles no 26. līdz 29.augustam norisināsies “Arēnā Rīga”. Par vienīgo ceļazīmi uz Pekinu cīnīsies Latvijas, Francijas, Itālijas un Ungārijas izlases. Latvijas komanda turnīru sāks 26.augustā ar cīņu pret Itāliju. Dienu vēlāk Latvijas hokejistiem paredzēts mačs pret Ungāriju, bet 29.augustā Latvija turnīru noslēgs ar dueli pret Franciju

0 Komentāru