Latvijas hokeja izlasei pievienojas četri spēlētāji; dalību izlasē neturpinās Galviņš

0 Komentāru
Latvijas hokeja izlasei pievienojas četri spēlētāji; dalību izlasē neturpinās Galviņš
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas izlases treniņnometnei pēc aizvadītajām pārbaudes spēlēm Slovākijā pievienojušies četri jauni spēlētāji, kuriem beigusies sezona viņu pārstāvētajās līgās, pirmdien ziņo Latvijas Hokeja federācija (LHF).

LHF ziņo, ka izlasei pievienojušies Vācijā spēlējušie – aizsargi Kristofers Bindulis (Krēfeldes “Pinguine”) un Arturs Kulda (Nirnbergas “Ice Tigers”), uzbrucējs Filips Buncis (Krēfeldes “Pinguine”), kā arī Māris Bičevskis (“Mlada Boleslav”) no Čehijas.

Šie spēlētāji atbilstoši Covid-19 drošības protokolam līdz šim treniņus ir aizvadījuši atsevišķi no pārējās komandas, bet tagad saņēmuši negatīvus Covid-19 analīžu rezultātus un pievienojušies treniņnometnei.

Paldies par darbu izlasē pateikts Čehijas kluba Ostravas “Vītkovice Ridera” aizsargam Guntim Galviņam, kurš neturpinās dalību izlases nometnē.

Divās izbraukuma spēlēs Slovākijas pilsētā Pještjanos 20. un 21.aprīlī Latvija pagarinājumā mājiniekus vispirms uzvarēja ar 2:1 un pēc tam zaudēja viņiem ar 0:1.

Šajās spēlēs izlasi vadīja Artis Ābols, Raimonds Vilkoits un Edgars Masaļskis, bet par valstsvienības kapteini bija iecelts Kaspars Daugaviņš.

Pirms tam pārbaudes spēlēs Latvijas izlase 9. un 14.aprīlī uzvarēja Latvijas U-18 izlasi (6:1, 5:1), palīdzot tai gatavoties pasaules U-18 čempionātam ASV.

14. un 15.maijā Latvijas izlase mājās pret Šveici aizvadīs savas pēdējās divas pārbaudes spēles pirms gaidāmā pasaules čempionāta.

2021.gada pasaules čempionāts ieplānots no 21.maija līdz 6.jūnijam. Iepriekš bija plānots, ka meistarsacīkstes sāksies 7.maijā, taču tās tika pārceltas pāris nedēļas uz priekšu, jo Eiropā varētu aizkavēties nacionālo čempionātu izspēle.

Rīga pasaules meistarsacīkstes līdz šim vienīgo reizi uzņēmusi 2006.gadā.

0 Komentāru