Latvijas hokeja izlase veiksmīgo pārbaudes turnīru noslēdz ar uzvaru pār Franciju

0 Komentāru
Latvijas hokeja izlase veiksmīgo pārbaudes turnīru noslēdz ar uzvaru pār Franciju
Foto: LHF.LV

Latvijas hokeja izlase Eiropas Izaicinājuma kausa (EIHC) turnīra noslēdzošajā mačā sestdien ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) pārspēja mājinieci Franciju. Latvijas hokejisti turnīrā izcīnīja trīs uzvaras trijās spēlēs.

Latvijas izlases labā vārtus guva komandas kapteinis Roberts Bukarts, Sandis Zolmanis un Ralfs Freibergs.

Mača rezultātu nepilnas piecas minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām atklāja Bukarts, bet līdz otrajiem vārtiem bija jāgaida vairāk nekā 30 minūtes, kad Zolmanis trešajā periodā panāca 2:0. Trešā perioda vidū Floriāns Sabatjē vienus vārtus atguva, taču Freibergs nepilnu minūti vēlāk atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Latvijas hokeja izlase ar Franciju spēkojusies 43 reizes, izcīnīdama 26 uzvaras. Iepriekšējā sezonā komandas tikās trīs reizes, Latvija izcīnot divas uzvaras.

Latvija ceturtdien rezultatīvā cīņā ar 7:5 pārspēja Baltkrieviju, bet piektdien ar 4:1 pārspēja 2018.gada Phjončhanas olimpisko spēļu dalībnieci Slovēniju.

Tikmēr Francija ar identiskiem rezultātiem 2:3 cieta zaudējumus pagarinājumā gan Slovēnijai, gan Baltkrievijai.

Latvija ar deviņiem punktiem trīs spēlēs izcīnīja uzvaru šajā turnīrā, bet pa diviem punktiem ir Francija, kā arī Baltkrievijai un Slovēnijai, kuras savstarpējo maču aizvadīs vēlāk.

0 Komentāru