Latvijas hokeja izlase uzvar Franciju un izcīna otro uzvaru EIHC turnīrā

0 Komentāru
Latvijas hokeja izlase uzvar Franciju un izcīna otro uzvaru EIHC turnīrā
LHF

Latvijas vīriešu hokeja izlase Baltkrievijā notiekošajā “Euro Hockey Challenge” turnīrā ar 4:1 pārspēja Francijas valstsvienību. 

Rezultātu spēles pirmās trešdaļas 16.minūtē atklāja Kalns, bet pēc nepilnām divām minūtēm rezultātu dubultoja Marenis, kurš izgājienā divatā pret vienu pretinieku hokejistu izpildīja metienu, raidot ripu precīzi mērķī.

Pēc 20 minūtēm Latvija bija vadībā ar 2:0, bet rezultātu otrās trešdaļas ievadā vēl lielāku padarīja Kalns, kurš ar nūjas neērto pusi iemeta ripu precīzi augšējā stūrī, panākot jau 3:0.

Noslēdzošajā trešdaļā Francijas rindās Žilēms Leklērs vienus vārtus atguva, turklāt Francija nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kas gan nenesa augļus un rezultātā ripu tukšos vārtos mača beigās raidīja Rancevs.

Spēles video:

Jau ziņots, ka turnīra ievadā Latvijas hokejisti ar rezultātu 4:1 apspēlēja Slovēniju, kamēr Francija ar 2:5 piekāpās turnīra saimniecei Baltkrievijai.

Vēl piektdien savstarpējo maču aizvadīs Slovēnijas un Baltkrievijas izlases.

Latvijas komanda turnīru noslēgs sestdien ar spēli pret mājinieci Baltkrieviju. Šo maču būs iespējams tiešraidē skatīties Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā.

0 Komentāru