Latvijas hokeja izlase pirms OS kvalifkācijas aizvadīs tikai vienu pārbaudes spēli

0 Komentāru
Latvijas hokeja izlase pirms OS kvalifkācijas aizvadīs tikai vienu pārbaudes spēli
Foto: AP/SCANPIX

Latvijas hokeja valstsvienība, gatavojoties 2018. gada Phjončhanas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram, Arēnā Rīga aizvadīs pārbaudes spēli ar Dāniju, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Mačs tiks aizvadīts 30. augustā, bet pēc dienas pauzes turpat sāksies atlases sacensības, kurās Latvija no 1. līdz 4. septembrim par vienīgo ceļazīmi uz olimpiādi cīnīsies ar Vācijas, Austrijas un Japānas hokejistiem. Arī Dānija paralēli piedalīsies citā olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā, savus mačus aizvadot Baltkrievijā.

Šā gada pasaules čempionātā Latvijas izlasi trenēja Leonīds Beresņevs, tomēr LHF prezidents Kirovs Lipmans nenoliedz, ka sācis jauna ārzemju speciālista meklēšanu, kurš varētu kļūt vai nu par galveno treneri, vai arī Beresņeva palīgu. Nākamās sezonas laikā Latvijas izlase sanāks kopā vēl divas reizes – no 2. līdz 4.novembrim piedalīsies Eiropas Izaicinājuma kausa (EIHC) turnīrā Slovēnijā, kurā tiksies ar mājiniekiem, Baltkrieviju un Franciju, bet decembra vidū savās mājās aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Dienvidkoreju.

Savukārt, gatavojoties pasaules čempionātam, Latvija aprīlī savās mājās divreiz uzņems Baltkrieviju un Franciju, bet izbraukumā sacentīsies ar Zviedriju un Vāciju. Pasaules čempionātā, kas no 5. līdz 21. maijam risināsies Vācijā un Francijā, Latvija savas spēles aizvadīs Ķelnē, spēkojoties ar Krieviju, ASV, Zviedriju, Slovākiju, Vāciju, Dāniju un Itāliju.

Tāpat gaidāmajā sezonā pēc divu gadu pārtraukuma atgriezīsies Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrs, kurā no 2. līdz 4. novembrim Latvijas U-20 izlase spēkosies ar Baltkrieviju, Austriju un Dāniju. Tāpat, gatavojoties pasaules čempionātam augstākajā divīzijā, decembra vidū Latvija divreiz uzņems Kazahstānu, bet jau Kanādā spēlēs ar Dāniju, kā arī vietējo U-20 klubu izlasi.

0 Komentāru