Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātam piesaka Miku Indraši un Jāni Kalniņu

0 Komentāru
Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātam piesaka Miku Indraši un Jāni Kalniņu
Foto: LETA

Latvijas hokeja izlase Čehijā notiekošajam pasaules čempionātam pieteikusi uzbrucēju Miku Indraši, informē Latvijas Hokeja federācija. Savukārt, kā liecina IIHF mājaslapa, tad pieteikts arī vārtsargs Jānis Kalniņš.

“Latvijas izlase pasaules čempionātam piesaka Miku Indraši. Mājās dodas Renārs Demiters un Ņikita Jevpalovs,” savā sociālās vietnes “Twitter” profilā paziņoja LHF.

Kā zināms, Indrašis 10. aprīlī guva traumu Eiropas Hokeja izaicinājuma turnīra mačā ar Franciju, savainojot plecu. Kaut sākotnēji tika pavēstīts, ka uzbrucējs pasaules čempionātā nepiedalīsies, jau pāris dienu vēlāk viņš uzsvēra, ka tomēr centīsies sagatavoties, jo ļoti vēlas palīdzēt valstsvienībai. Latviešu uzbrucējs devās līdzi izlasei uz pasaules čempionātu un gatavojās kopā ar komandu.

Tāpat kļuva zināms, ka mačam pret Zviedriju Latvijas komanda pieteikusi vārtsargu Jāni Kalniņu, vēsta informācija Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) mājaslapā.

Savukārt pašlaik 23 gadus vecais Kalniņš iepriekšējās divas sezonas aizvadījis MOL līgas klubā Dunaūjvārošas Acelbikak no Ungārijas. Šajās sacensībās piedalās arī vienības no Rumānijas un Slovākijas.

Šajā MOL regulārā čempionāta sezonā Kalniņš aizvadīja 42 cīņas, kuru laikā caurmērā ielaida 2,11 ripas, kas bija trešais labākais rādītājs līgā. Tāpat latvietis atvairīja 94,09% pretinieku komandas metienu, šajā rādītājā būdams labākais vārtsargs līgā.

Izslēgšanas spēlēs Kalniņš piecos mačos vidēji ielaida 3,40 vārtus un atvairīja 89,58% pretinieku komandas metienu, bet viņa pārstāvētā Acelbikak vienība play-off pirmajā kārtā ar 1-4 piekāpās slovāku klubam Nove Zamky.

0 Komentāru