Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātam piesaka arī Jevpalovu

Pievienot komentāru
Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātam piesaka arī Jevpalovu
F64

Latvijas hokeja izlases pieteikumā Dānijā gaidāmajam pasaules čempionātam atstātas vēl divas brīvas hokejistu vietas, piektdien piesakot uzbrucēju Ņikitu Jevpalovu.

Pasaules čempionātam drīkst pieteikt 25 hokejistus, bet pašlaik Latvijas pieteikumā atrodami 23 spēlētāju vārdi. Līdz ar to pagaidām divas vietas palikušas neizmantotas.

Dānijā gaidāmajam turnīram izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs nosauca 27 hokejistu sastāvu, jo komanda joprojām cer par Ziemeļamerikā esošā uzbrucēja Teodora Bļugera pievienošanos. Viņš pašlaik atrodas Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas “Penguins” rīcībā, jo vienība sacenšas Stenlija kausa izcīņā, kamēr Amerikas Hokeja līgā (AHL) hokejistam sezona jau ir noslēgusies. “Penguins” vienībai zaudējot nākamās divas Stenlija kausa spēles, Bļugers Latvijas izlases rīcībā varētu būt ap nākamās nedēļas vidu.

Starp uz Dāniju aizbraukušajiem hokejistiem pieteikumā pasaules čempionātam šobrīd nav atrodami aizsargs Edgars Siksna, kā arī uzbrucēji Oskars Batņa un Gunārs Skvorcovs.

Latvijas izlases kapteinis pasaules čempionātā būs Roberts Bukarts, kamēr viņa asistenti būs aizsargi Oskars Cibuļskis un Kristaps Sotnieks, kā arī uzbrucēji Miks Indrašis un Andris Džeriņš.

Lai arī pasaules čempionāts sākas jau piektdien, Latvijas izlase pirmo maču aizvadīs sestdien, kad pusdienlaikā pretī stāsies Norvēģijas valstsvienība.