Latvijas hokeja izlase nākamā gada pasaules čempionātā spēkosies vienā apakšgrupā ar Krieviju un Čehiju

0 Komentāru
Latvijas hokeja izlase nākamā gada pasaules čempionātā spēkosies vienā apakšgrupā ar Krieviju un Čehiju
Foto: LETA

Latvijas hokeja izlase nākamā gada pasaules čempionātā, kas notiks Krievijas pilsētās Maskavā un Sanktpēterburgā, spēkosies vienā apakšgrupā ar mājiniekiem, kā arī ar šā gada turnīra ceturto spēcīgāko valstsvienību Čehiju.

Kā pavēstījusi Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF), šīs trīs komandas spēlēs B apakšgrupā Maskavā, kur tām pievienosies arī Zviedrija, Šveice, Norvēģija, Dānija un turnīra jaunpienācēja Kazahstāna.

Pēc nupat Čehijā aizvadītā pasaules čempionāta, kurā Latvijas izlase ieņēma 13. vietu, tā IIHF rangā atkāpusies uz desmito pozīciju.

Uz pirmo vietu jaunākajā IIHF rangā pakāpusies par pasaules čempioni kronētā Kanāda, kurai tagad seko Krievija, savukārt trešo pozīciju ieņem Zviedrija. Tikmēr Čehija ir sestā, bet uzreiz aiz tās seko Šveice. Norvēģija atrodama 11. vietā, bet Dānija ir 14. pozīcijā, kamēr Kazahstāna ir trīs vietas zemāk.

Savukārt A apakšgrupā Sanktpēterburgā spēkosies Kanāda, Somija (IIHF rangā ceturtā vieta), ASV (5.), Slovākija (8.), Baltkrievija (9.), Francija (12.), Vācija (13.) un Ungārija (19.).

0 Komentāru