Latvijas čempioni hokejā “Kurbads” nākamajā sezonā trenēs Macijevskis

0 Komentāru
Latvijas čempioni hokejā “Kurbads” nākamajā sezonā trenēs Macijevskis
Latvijas virslīgas čempionāta fināla septītā spēle ''Mogo'' ledus hallē, kurā tiekas ''Mogo'' un ''Kurbads'' hokeja komandas. (Edijs Pālens / LETA)

Par Latvijas čempionvienības hokejā “Kurbads” galveno treneri kļuvis pieredzējušais Aleksandrs Macijevskis, kurš iepriekšējās trīs sezonas bija viens no kluba rezultatīvākajiem spēlētājiem, vēsta vienība.

Macijevskis vairākus gadus darbojies dažādās bērnu komandās, bet šī viņam būs debija galvenā trenera amatā vīriešu pieaugušo komandā.

Pagājušo sezonu “Kurbada” galvenā trenera amatā sāka tobrīd karjeru beigušais Rodrigo Laviņš, tomēr janvārī viņš tika atbrīvots un līdz sezonas beigām Ogrē bāzēto vienību vadīja Pēteris Ostošovs, palīdzot tai pirmoreiz vēsturē triumfēt Latvijas čempionātā.

Macijevskis iepriekš trenējis arī Latvijas spēcīgāko sieviešu hokeja klubu “Laima”, turklāt bijis arī sieviešu valstsvienības galvenais treneris, tomēr 2016.gadā viņš neieradās uz pasaules čempionātu, jo tobrīd palīdzēja “Kurbadam” Latvijas čempionāta finālsērijā.

“Spēlētāja karjeras profesionālā pieredze un hokeja spēles izpratne ir galvenie priekšnosacījumi, lai “Kurbads” ar galveno treneri Aleksandru Macijevski izcīnītu vēl vairākas trofejas. Viņš būs arī viens no treneriem jaunizveidotajā “Kurbada” sporta skolā,” vēsta vienība.

Kā ziņots, Latvijas čempionāta finālsērijā pret “Mogo” komandu “Kurbads” nokļuva iedzinējos ar rezultātu 0-3, tomēr spēja triumfēt nākamajos četros mačos.

Komanda ziņo, ka panākta vienošanās ar aizsargu Mārtiņu Poreju, kurš iepriekšējā sezonā spēlēja Polijas klubā “Katowice”, bet pirms tam vairākus gadus pavadījis arī Rīgas “Dinamo” rindās. Tāpat “Kurbada” aizsardzības līniju pastiprinās arī Raimonds Upenieks, kurš pērn spēlēja “Zemgale”/LLU komandā.

Tikmēr līgumi pagarināti ar Uldi Čalpu, Guntaru Reisu, Mārtiņu Gipteru, Aleksandru Galkinu, Renāru Valteru, Tomu Bluku, Hārdiju Parādnieku, Edgaru Branci, Tomu Hartmani, Edgaru Lipsbergu, Rihardu Remiņu, Juri Štālu, Jāni Straupi, Dāvi Straupi, Mārci Zembergu, Sandi Zolmani un Tomu Zeltiņu.

Tāpat vienība pauž, ka šobrīd vēl notiek pārrunas ar uzbrucēju Bruno Zabi.
0 Komentāru