Latvijas čempioni HK Mogo turpina cīņu par Kontinentālo kausu hokejā

0 Komentāru
Latvijas čempioni HK Mogo turpina cīņu par Kontinentālo kausu hokejā
Foto: HK MOGO

Piektdien, sestdien un svētdien Latvijas čempioni hokejā HK Mogo Asjago pilsētiņā Itālijas ziemeļos ar Kazahstānas Yertis Pavlodar, Dānijas Herning Blue Fox un Itālijas Asiago Hockey aizvadīs IIHF Kontinentālā kausa izcīņas D grupas spēles.

Asjago atrodas Itālijas ziemeļos – 250 km no Milānas un 65 km no Vičencas. Piektdien, 20. novembrī, plkst. 18.00 HK Mogo tiksies ar Kazahstānas Yertis Pavlodar, sestdien, 21. novembrī, plkst. 18.00 ar Dānijas Herning Blue Fox  un svētdien, 22. novembrī, plkst. 21.30 ar mājiniekiem Asiago Hockey.

Kazahstānas Yertis Pavlodar ir 2009. gadā dibināts klubs, kurš kopš dibināšanas brīža valsts čempionātā uzvarējis trīs reizes. Dānijas Herning Blue Fox valsts čempionātā uzvarējuši 16 reizes, bet pagājušajā sezonā pēc uzvaras regulārajā turnīrā, izslēgšanas spēļu pusfinālā piekāpās vēlākajiem čempioniem Vojensas SonderjyskE.

HK Mogo galvenais treneris Oļegs Sorokins:

”Jebkura spēle sākas no 0:0. Mēs nekādā gadījumā nebraucam atpūsties uz Itālijas kalniem. Mums ir bijušas saspringtas spēles Latvijas čempionātā. Darba un skolas apvienošana ar spēlēm un treniņiem nav palikusi bez sekām – mums ir savainotie un saslimušie. Pilnā sastāvā neesam bijuši nevienā treniņā. Tomēr mūsu gars ir kaujiniecisks. Mēs zinām, kas ir vajadzīgs, lai uzvarētu, un mēs zinām kā izcīnīt uzvaras. Tagad atliek iet laukumā un cīnīties!”

E grupā Ruānā, Francijā, spēlēs Baltkrievijas Shakhtyor Soligorsk, Francijas Rouen Dragons, Ukrainas HK Kremenchuk un Polijas GKS Tychy. E un D grupas divas labākās komandas 2016. gada 8.-10. janvārī tiksies Kontinentālā kausa Superfinālā.

0 Komentāru