Kuzņecovs, centienos glābt komandu no skaitliskā sastāva pārkāpuma, mēģina tikt uz pretinieku soliņa

1 komentārs

Ar asprātīgu rīcību svētdienas Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izcēlies Vašingtonas “Capitals” uzbrucējs Jevģēnijs Kuzņecovs.

“Capitals” mājās ar 3:4 atzina Pitsburgas “Penguins” pārākumu, turklāt piespēle Pitsburgas uzvaras vārtos Teodoram Bļugeram.

Otrajā periodā neliels misēklis sanāca “Capitals” hokejistiem, jo uz ledus atradās seši laukuma spēlētāji. Radušos situāciju veikli centās glābt Kuzņecovs, slidojot uz “Penguins” soliņu, kurš bija vistuvāk, tomēr tiesneši jau bija pamanījuši pārkāpumu.

Perioda ievadā “Capitals” uzbrucējs guva komandas otros vārtus, kas tobrīd samazināja deficītu līdz vienai ripai (2:3).