“Kurbads” apspēlē mājinieci “Lyon” un finišē trešajā vietā apakšgrupā Kontinentālajā kausā

0 Komentāru
“Kurbads” apspēlē mājinieci “Lyon” un finišē trešajā vietā apakšgrupā Kontinentālajā kausā
HK KURBADS

Latvijas čempionvienība hokejā “Kurbads” svētdien Francijas pilsētā Lionā ar rezultātu 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālās kausa izcīņas trešās kārtas spēlē uzveica latviešu uzbrucēju Artūra Mickeviča un Martina Lavrova pārstāvēto mājinieci “Lyon”

Vārtus Latvijas komandas labā guva Jēkabs Rēdlihs, Elizers Šerbatovs un Edgars Homjakovs.

Lai arī mājinieci vadībā pirmajā trešdaļā izvirzīja Raiens Verbīks, tomēr pieredzējušais Rēdlihs vēl pirmo 20 minūšu laikā paguva rezultātu izlīdzināt. Otrais spēles nogrieznis aizritēja bez vārtu guvumiem, bet trešajā trešdaļā Šerbatovs un Homjakovs nepilnu trīs minūšu laikā ieguva divu vārtu pārsvaru.

To rīdziniekiem izdevās nosargāt par spīti tam, ka Kails Eserijs vienus vārtus atguva nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām. “Kurbads” līdz ar to izcīnīja pirmo uzvaru šajā grupā un nepalika pēdējā vietā.

Savukārt pirmo vietu grupā izcīnīja Kazahstānas čempione Kokšetau “Arlan”, kas svētdien ar 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) pārspēja Baltkrievijas komandu “Gomeļ”.

Pirmajā mačā “Kurbads” ar 2:6 piekāpās “Gomeļ”, bet sestdien ar 3:4 pagarinājumā zaudēja arī “Arlan”.

Arī “Lions” zaudēja abās iepriekšējās spēlēs, jo vispirms ar 1:2 pēcspēles metienos piekāpās “Arlan”, bet sestdien ar 1:2 zaudēja “Gomeļ” hokejistiem.

Pēc trim kārtām pirmā grupā ar septiņiem punktiem ir “Arlan”, kam ar sešiem punktiem seko “Gomeļ”. “Kurbads” tikmēr ar četriem punktiem finišēja trešajā pozīcijā, bet Lionas vienība ar vienu punktu palika pēdējā vietā.

Finālposmā iekļuva divas labākās D grupas komandas, kas ir “Gomeļ” un “Arlan”.
0 Komentāru