“Kurbada” jauniešu komanda nākamajā sezonā spēlēs Igaunijas čempionātā

0 Komentāru
“Kurbada” jauniešu komanda nākamajā sezonā spēlēs Igaunijas čempionātā
FACEBOOK

Hokeja klubs “Kurbads” nākamajā sezonā ar jauniešu komandu debitēs Igaunijas augstākajā hokeja līgā, informē klubs.

Divkārtējie Latvijas virslīgas čempioni “Kurbads” būs pirmā Latvijas pārstāvētā komanda Igaunijas Hokeja federācijas organizētājā “Coolbet Hockey league”.

Hokeja kluba “Kurbads” komandas treneris Toms Bluks norāda, ka Igaunijas čempionātā spēlētāju pamatsastāvu veidos jauniešu attīstības hokeja līgā (JAHL) spēlējošie spēlētāji. Igaunijas čempionātā “Kurbads” jaunieši aizvadīs 20 regulārās sezonas spēles un daļa no šīm spēlēm norisināsies Rīgā, “Kurbads” ledus hallē.

“JAHL spēlējošie puiši ir vecuma grupā, kurā jauniešiem ir nepieciešama spēļu prakse, lai spēlētāji veidotos par konkurētspējīgiem hokejistiem jauniešu un pieaugušo līmenī. Papildus spēļu prakse ne tikai sniegs pienesumu klubam, bet arī visam Latvijas hokejam. Šī starptautiskā pieredze nāks par labu jauniešu izlasēm un galu galā, nākotnē arī pieaugušo izlasei”, izvēli piedalīties Igaunijas augstākajā hokeja līgā skaidro Bluks.

“Kurbads” dalību Igaunijas čempionātā atklās ar pārbaudes spēli pret igauņu čempioniem “Panter”. Tā norisināsies 4.septembrī Igaunijas galvaspilsētā Tallinā.

Pēc 2019./2020.gada sezonas hokeja klubs “Kurbads” nolēma pārtraukt dalību Latvijas augstākās līgas turnīrā.

0 Komentāru