Krievijas U-20 hokejisti ceturtdaļfinālā atstāj “sausā” Dānijas vienaudžus

Krievijas U-20 hokeja izlase pasaules čempionāta junioriem mačā pirmdien ar rezultātu 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) pieveica Dānijas vienaudžus, kļūstot par pirmo pusfinālisti.

Ar diviem gūtiem vārtiem Krievijas izlasē izcēlās viens no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Ufas “Salavat Julajev” rezultatīvākajiem spēlētājiem Kirils Kaprizovs. Tikmēr Magņitogorskas “Metallurg” vārtsargs Iļja Samsonovs Krievijas izlases vārtos atvairīja visas 14 dāņu mestās ripas. Mača rezultātu spēles devītajā minūtē atklāja Aleksandrs Poluņins, kurš precīzi meta no laukuma vidus. Savukārt 11 sekundes pirms pirmā perioda beigām Kaprizovs realizēja vairākumu, panākot 2:0.

Otrajā trešdaļā komandas palika uz nullītes, bet trešā perioda astotajā minūtē Pāvels Karnauhovs pēc pretuzbrukuma tika pie atlēkušās ripas, raidot to vārtos. Punktu Krievijas izlases uzvarai pielika Kaprizovs, kurš bija precīzs četrarpus minūtes pirms pamatlaika beigām. Čempionāta pirmajā posmā Krievijas juniori ieņēma trešo vietu B apakšgrupā, bet dāņi negaidīti izcīnīja otro vietu A apakšgrupā.