Krastenberga vārti atnes Latvijas U-20 izlasei uzvaru pār Vāciju

Pievienot komentāru
Krastenberga vārti atnes Latvijas U-20 izlasei uzvaru pār Vāciju
Tanya Longgarro

Latvijas U-20 hokeja izlase sestdien Francijā pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas savā noslēdzošajā cīņā ar 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) uzvarēja Vāciju, taču, lai tiktu pie ceļazīmes uz augstāko divīziju, Kārļa Zirņa trenētajai komandai vēl jācer uz labvēlīgu iznākumu konkurentu duelī.

Latvijas izlasei vienīgos vārtus spēles 27.minūtē skaitliskajā vairākumā guva Renārs Krastenbergs, kuram asistēja Markuss Komuls, kamēr par mača varoni kļuva vārtsargs Gustavs Dāvis Grigals, kurš atvairīja 33 pretinieku metienus, otro spēli pēc kārtas paliekot “sausā”.

Cīņā par pirmo vietu turnīrā izšķirošā būs vēlāk sestdien gaidāmā Kazahstānas un Francijas cīņā, kurā Latvijai nepieciešams, lai uzvaru svinētu turnīra saimnieki francūži. Šī cīņa sāksies plkst.19 pēc Latvijas laika.

Latvijai šobrīd ir 12 punkti piecos mačos, kamēr Kazahstānai ir desmit punkti četros mačos. Savstarpējā duelī pēcspēles metienos ar 3:2 uzvarēja Kazahstāna, līdz ar to vienāda punktu skaita gadījumā tā būs augstāk.

Tikmēr tālāk ar desmit punktiem seko Vācija, Francija iekrājusi sešus punktus, pie viena punkta tikusi Ungārija, bet Austrija joprojām ir bešā, pēdējo divu vietu īpašniecēm sestdien savstarpējā duelī noskaidrojot komandu, kura paliks pirmās divīzijas A grupā.