Kozlovskis neizpratnē par LHF pārmetumiem, jo izšķirošo spēli ar Vāciju apmeklējis

0 Komentāru
Kozlovskis neizpratnē par LHF pārmetumiem, jo izšķirošo spēli ar Vāciju apmeklējis
Foto: LETA

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V) ir neizpratnē par Latvijas Hokeja federācijas (LHF) vadības paziņojumu par valdības pārstāvju neierašanos uz hokeja valstsvienības izšķirošo spēli cīņā par vietu olimpiskajās spēlēs.

Ministrs teica, ka viņš pagājušajā svētdienā taisnā ceļā no Jūrmalas, kur notika Eiropas Volejbola konfederācijas turnīra spēles pludmales volejbolā, devās uz izšķirošo Latvijas hokeja izlases spēli ar Vāciju. Ministrs arī apmeklēja spēli ar Austriju 1.septembrī.

“Ar nožēlu arī jāatzīst, ka šāds federācijas paziņojums izdarīts situācijā, kad nekāds uzaicinājums no LHF uz izšķirošajām spēlēm ministram nebija atsūtīts,” norādīja Kozlovskis.

Kā ziņots, LHF ģenerālsekretārs Māris Baldonieks iepriekš teica, ka pagājušajā svētdienā Jūrmalā Valsts prezidents Raimonds Vējonis, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V) un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) apbalvoja uzvarētājus Eiropas Volejbola konfederācijas Masters sērijas turnīrā pludmales volejbolā, ko nevar nosaukt par pasaules augstākā līmeņa sacensībām. Savukārt pāris stundas vēlāk notikušajā izšķirošajā hokeja izlases spēlē par vietu 2018.gada Phjončhanas Ziemas olimpiskajās spēlēs, kurā tika piedzīvots sāpīgs zaudējums, neesot bijis neviens no valdības pārstāvjiem vai Valsts prezidenta.

Baldonieks norādīja, ka ministri un prezidents uz sacensībām tika aicināti.

“Tomēr labi, ka vismaz Vējoņa kungs pieņēma Starptautiskās Hokeja federācijas prezidentu Renē Fāzelu. Tādā ziņā mums nav par ko sūdzēties,” teica Baldonieks.

0 Komentāru