Klubu parādu dēļ KHL par nedēļu atliek nākamās sezonas dalībnieku apstiprināšanu

0 Komentāru
Klubu parādu dēļ KHL par nedēļu atliek nākamās sezonas dalībnieku apstiprināšanu
Foto: TASS/SCANPIX

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vadība uz 6.jūliju pārcēlusi nākamās sezonas dalībnieku apstiprināšanu, kas bija paredzēta ceturtdien, informē līga. Jautājums par dalībnieku apstiprināšanu ir neskaidrs saistībā ar vairāku komandu nestabilo finansiālo situāciju.

Tiek vēstīts, ka parādos spēlētājiem un treneriem par pagājušo sezonu joprojām ir deviņi klubi – Vladivostokas Admiral, Astanas Barys, Minskas Dinamo, Toljati Lada, Zagrebas Medveščak, Novosibirskas Sibir, Bratislavas Slovan un Sochi. Tomēr pēdējā mēneša laikā parādu apjoms esot sarucis par 52%. Savukārt nākamās sezonas kalendāra apstiprināšana paredzēta 15.jūlijā. Jau vēstīts, ka Krievijas medijos pirms divām nedēļām izskanēja informācija, ka Rīgas Dinamo komanda nākamajā sezonā varētu nepiedalīties KHL čempionātā, jo tā nespēj sniegt finansiālās garantijas dalībai čempionātā.

Aizvadītajā sezonā Rīgas Dinamo Gagarina kausam nespēja kvalificēties otro gadu pēc kārtas. Tāpat vienība izslēgšanas spēlēs neiekļuva jau trešo reizi pēdējo četru gadu laikā. 2015./2016.gada sezonā KHL regulārajā čempionātā spēlēja 28 komandas. Bez Krievijas klubiem turnīrā piedalījās arī pa komandai no Latvijas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Somijas, Slovākijas un Horvātijas. Pagājušajā nedēļā KHL direktoru padome apstiprināja Ķīnas kluba Krasnaja zvezda Kuņļuņ no Pekinas dalību nākamās sezonas čempionātā. KHL nākamās sezonas sākums gaidāms augusta beigās.

0 Komentāru