Kivlenieks vārtos nomaina Merzļikinu, ”Blue Jackets” cieš sesto zaudējumu pēc kārtas

AFP/SCANPIX

Sesto zaudējumu pēc kārtas cieta Latvijas vārtsargu Elvja Merzļikina un Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas vienība Kolumbusas “Blue Jackets”, kas viesos ar 1:5 atzina Filadelfijas “Flyers” pārākumu.

Merzļikins trešā perioda ceturtajā minūtē pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem tika nomainīts, dueli noslēdzot ar astoņiem atvairītiem metieniem no 12. Viņa vietā stājās Kivlenieks, kurš 16 minūtēs un 20 sekundēs neitralizēja divas no trim ripām.

“Flyers” komandā ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Treviss Konečnijs.

Merzļikins šajā sezonā laukumā bijis 29 spēlēs, kurās vidēji ielaidis 2,29 ripas un atvairījis 92,4% metienu, bet Kivlenieks četrās cīņās ielaidis 2,41 ripu un ticis galā ar 90,7% metienu.