Kivleniekam 35 atvairīti metieni un trešās zvaigznes gods uzvarētā AHL mačā

1 komentārs
CLEVELAND MONSTERS

Sestdien panākumu Amerikas hokeja līgā (AHL) svinēja latviešu vārtsarga Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas “Monsters”, kas ar 5:2 pārspēja Toronto “Marlies”, kurā spēlē aizsargs Kristiāns Rubīns.

Šobrīd Nacionālajā hokeja līgā (NHL) ir zvaigžņu spēles pārtraukums, tāpēc Kolumbusas “Blue Jackets” spēļu prakses gūšanas nolūkos Kivlenieku nosūtīja uz AHL fārmklubu.

Aizvadītajā mačā Kivlenieks atvairīja 35 no 37 pretinieku metieniem un tika atzīts par spēles trešo zvaigzni. Vārtsargs “Monsters” sastāvā šosezon aizvadījis 17 spēles, vidēji atvairot 89,9% pretinieku metienu un ielaižot 2,98 ripas. Tikmēr Rubīnam, spēlējot “Marlies” trešajā aizsargu pārī, divi metieni un negatīvs lietderības koeficients -1.

22 gadus vecais hokejists 29 spēlēs iekrājis septiņus punktus (1+6). Zīmīgi, ka abas komandas šonakt tiksies atkārtoti.

Uzvara arī Rūdolfa Balcera Belevilas “Senators”, kas ar 5:2 pieveica Jutikas “Comets”. Latviešu uzbrucējam šoreiz negatīvs lietderības koeficients -1. Balceram AHL šosezon 26 punkti (9+17) 22 spēles.

Heršijas “Bears” pārākumu ar 2:5 atzinusi Springfildas “Thunderbirds”, kuras sastāvā ar vienu metienu un neitrālu lietderības koeficientu atzīmējās Rodrigo Ābols. Sezonas griezumā uzbrucējam deviņi punkti 20 mačos.

Zaudējums ar 2:5 arī Lavālas “Rocket”, kas piekāpās Ročesteras “Americans”. Ņikitam Jepalovam divi metieni, divas soda minūtes un negatīvs lietderības koeficients -2. 41 spēlē hokejistam 12 punkti (5+7).