KHL kluba “Ak Bars” uzbrucējs Lukjanovs iziet laukumā uz maiņu Krievijas trešās futbola līgas spēlē

AK BARS

Debiju futbolā piedzīvojis Kontinetālās hokeja līgas (KHL) kluba Kazaņas “Ak Bars” uzbrucējs Artjoms Lukjanovs, kurš šodien devies laukumā Krievijas Profesionālās jeb pēc spēka trešās futbola līgas spēlē.

Šonedēļ līgas komanda “Kamaz” paziņoja, ka ar hokejistu noslēgusi vienošanos. Šķietamais joks realitātē pārvērtās šodien, kad sportists devās laukumā uz maiņu 86.minūtē spēlē pret “UFA-2”, kurā izcīnīta uzvara ar 2:0.

KHL kluba rindās šosezon spēlētājs regulārā čempionāta 62 spēlēs guvis 13 vārtus un atdevis 11 piespēles. Savukārt  četros izslēgšanas spēļu mačos viņam viena piespēle. Cīņu par Gagarina kausu “Ak Bars” noslēdza Austrumu konferences ceturtdaļfinālā, kad sērijā ar 0-4 piekāpās Omskas “Avangard”.