Ķēniņa, Merzļikina un Punnenova komandas piedzīvo zaudējumus Šveices līgā

Zaudējumus Šveices hokeja čempionāta spēlēs piektdien piedzīvoja uzbrucēja Ronalda Ķēniņa, kā arī vārtsargu Elvja Merzļikina un Ivara Punnenova pārstāvētās komandas.

Ķēniņš un Cīrihes ZSC Lions vienība ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā zaudēja Kloten komandai, kuras rindās Vensāns Praplans iemeta gan abus vārtus pamatlaikā, gan arī realizēja vienīgo bullīti.

Ķēniņš, kurš pagājušajā nedēļas nogalē kopā ar Latvijas izlasi cīnījās par ceļazīmi uz 2018.gada Phjončhanas Ziemas olimpiskajām spēlēm, nospēlēja 14 minūtes un 41 sekundi, veicot trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu raidījumu un dueli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Punnenova pārstāvētā Langnau Tigers komanda ar rezultātu 2:6 (1:4, 1:1, 0:1) izbraukumā kapitulēja Bern hokejistiem. Maču viesu vārtos iesāka Damjano Čjačio, tomēr pirmajās 14 minūtēs viņš atvairīja tikai četrus no astoņiem metieniem. Turpinājumā viņa vietā nāca Punnenovs un atlikušajā mačā tika galā ar 16 no 18 raidījumiem.

Savukārt Merzļikins šoreiz palika rezervē, bet Lugano komanda ar 3:4 (1:0, 0:3, 2:1) izbraukumā zaudēja Zug hokejistiem. Lugāno vienības vārtos Daniels Mancato atvairīja 42 no 46 metieniem.

Ja Tigers un Lugano komandām šīs bija pirmās spēles Šveices čempionāta sezonā, ZSC Lions čempionātu atklāja jau trešdien, kad ar 2:1 savā laukumā pagarinājumā pieveica Ambri-Piotta spēlētājus.