Kaujas pat vārtsargi! Emocionāli aizvadīts ”Flames” un ”Oilers” duelis

0 Komentāru
Kaujas pat vārtsargi! Emocionāli aizvadīts ”Flames” un ”Oilers” duelis
TWITTER

Edmontonas “Oilers” un Kalgari “Flames” vārtsargi Maiks Smits un Kems Talbots sestdien Nacionālajā hokejā līgā izkāvās Albertas provinces derbijā jeb tā dēvētajā kaujā par Albertu.

Kaislībām bagātajā spēlē viesos ar 8:3 uzvarēja Edmontonas “Oilers”.

Viesiem ar diviem vārtiem izcēlās Konors Makdeivids, bet četras rezultatīvas piespēles bija Leonam Draizaitlam.

Spēle savu kulmināciju sasniedza 24 sekundes pirms otrā perioda beigām, kad, rezultāta tablo vēstot 6:3 viesu labā, abas komandas pie Talbota sargātajiem vārtiem pamatīgi saķērās. Tikmēr Smits aizslidoja līdz laukuma centram, kur sagaidīja Talbotu, kurš pirms tam saplūcās ar kādu “Oilers” hokejistu. Vārtsargi apmainījās dažiem sitieniem, līdz “Flames” ripu ķērājs paslīdēja un nokrita.

Abiem vārtsargi tika noraidīti līdz spēles beigām. Talbots gan tikai bija nospēlējis 16 minūtes, jo perioda sākumā nomainīja četras ripas ielaidušo Davidu Ritihu.

“Šādās spēlēs viss vienkārši notiek pats par sevi un es attiecīgi reaģēju, iespējams, ne pašā gudrākajā veidā. Mačs bija ļoti emocionāls, un arī es biju uzvilcies,” pēc mača teica Talbots.

“Tas bija vecās raudzes hokejs. Talbots pārāk daudz jaucās pa vidu, man tas īsti nepatika un nekas cits neatlika kā iejaukties,” komentēja Smits.

Abas komandas kopš 28.decembra spēkojušās četras reizes, iepriekšējās trīs uzvarot “Flames” hokejistiem.

0 Komentāru