Katastrofa Toronto – Merzļikins un “Blue Jackets” pēdējās četrās minūtēs izlaiž 3:0 vadību un papildlaikā zaudē “Maple Leafs”

AFP/SCANPIX

Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” pamatlaika pēdējās četrās minūtēs izlaida 3:0 vadību un papildlaikā ar 3:4 zaudēja Toronto “Maple Leafs”. Sērijā līdz trīs uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 2-2.

Pēc Kema Atkinsona, Vladislava Gavrikova un Būna Dženera metieniem “Blue Jackets” nepilnas sešas minūtes līdz trešā perioda beigām izvirzījās vadībā 3:0.

Tomēr pēdējās četrās minūtēs Kolumbusas aizsardzība un Elvis Merzļikins piedzīvoja katastrofu. Viljams Nīlanders, Džons Tavaress samazināja rezultāta starpību līdz minimumam un 22 sekundes līdz perioda beigām Zaks Haimens panāca neizšķirtu.

Papildlaika 14.minūtē Toronto izmantoja Kolumbusas kapteiņa Nika Folino noraidījumu, Ostonam Metjūzam gūstot uzvaras vārtus.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Poļu bijušais spēkavīrs Pudzanovskis MMA būrī ar vienu sitienu izdzēš gaismu milzīgajam senegāliešu Bombardierim

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

Pirmsspēles apskats: SKA komentārus neprasa - pirmā vieta konferencē un trīs uzvaras pēc kārtas

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu