Katastrofa Toronto – Merzļikins un “Blue Jackets” pēdējās četrās minūtēs izlaiž 3:0 vadību un papildlaikā zaudē “Maple Leafs”

AFP/SCANPIX

Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” pamatlaika pēdējās četrās minūtēs izlaida 3:0 vadību un papildlaikā ar 3:4 zaudēja Toronto “Maple Leafs”. Sērijā līdz trīs uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 2-2.

Pēc Kema Atkinsona, Vladislava Gavrikova un Būna Dženera metieniem “Blue Jackets” nepilnas sešas minūtes līdz trešā perioda beigām izvirzījās vadībā 3:0.

Tomēr pēdējās četrās minūtēs Kolumbusas aizsardzība un Elvis Merzļikins piedzīvoja katastrofu. Viljams Nīlanders, Džons Tavaress samazināja rezultāta starpību līdz minimumam un 22 sekundes līdz perioda beigām Zaks Haimens panāca neizšķirtu.

Papildlaika 14.minūtē Toronto izmantoja Kolumbusas kapteiņa Nika Folino noraidījumu, Ostonam Metjūzam gūstot uzvaras vārtus.