Karsuman vārti un divas piespēles Maskavas “Dynamo” uzvarā pār “Salavat Yulaev”

Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums trešdien guva vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā, bet viņa pārstāvētā Maskavas “Dynamo” komanda savā laukumā ar 6:2 pieveica Ufas “Salavat Yulaev”.

Šī mača rezultāts tika atklāts jau 24.sekundē, kad tieši Karsums asprātīgi piespēlēja ripu Lukāšam Kašparam, kurš tādējādi izvirzīja mājiniekus vadībā. Vēl vienam vārtu guvumam Maskavas klubam bija nepieciešamas tikai trīs minūtes, kad 2:0 panāca Anseļs Gaļimovs.

Tiesa, “Salavat Yulaev” devītajā un 11.minūtē tikpat īsā laikā panāca neizšķirtu, kad izcēlās Kirils Kaprizovs un Igors Grigorenko. Tomēr 46 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām Maskavas “Dynamo” vienību vadībā atkal izvirzīja Vladimirs Brjukvins.

Savukārt otrā perioda ceturtajā minūtē savus otros vārtus mačā iemeta Kašpars, šajā guvumā piedaloties arī Karsumam. Turpinājums šai spēlei gan vairs nebija tik rezultatīvs, tomēr Maskavas klubs pamatlaika izskaņā iemeta vēl divas ripas pretinieku cietoksnī – vispirms izcēlās Karsums, bet punktu cīņai pielika Artjoms Fjodorovs.

Karsums šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā ne tikai nopelnīja trīs rezultativitātes punktus, bet arī veica trīs metienus, nopelnīja divas soda minūtes, pielietoja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu sāncenšu raidījumu.

Šosezon latviešu uzbrucējs 48 mačos guvis 13 vārtus un veicis 17 rezultatīvas piespēles, kas viņam ļauj atrasties vienības rezultatīvāko spēlētāju galvgalī.

Karsums ar rezultativitāti izcēlies jau sešos mačos pēc kārtas, turklāt iepriekšējā spēlē pret Čeļabinskas “Traktor”, kad viņš vienreiz rezultatīvi asistēja, latvietis tika pie sava 100.rezultativitātes punkta Maskavas kluba rindās. Viņš ir tikai otrais leģionārs šīs komandas vēsturē, kurš ko tādu paveicis.