Karsumam rezultatīva piespēle uzvarā pār Neftekhimik

Latvijas izlases uzbrucējs Mārtiņš Karsums sestdien rezultatīvu piespēlēja Kontinentālās hokeja līgas spēlē, palīdzot Maskavas Dynamo komandai ar rezultātu 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) viesos pieveikt Ņižņekamskas Neftekhimik.

Spēles 18.minūtē Karsums centās iedabūt vārtos atlēkušo ripu, tomēr viņam neizdevās īsti trāpīt pa ripu, bet tas izdevās Maksimam Karpovam, kurš meta nekļūdīgi un izvirzīja Maskavas komandu vadībā ar 2:1. Karpovs guva visus trīs Maskavas Dinamo vārtus.

Karsums šajā mačā nospēlēja 13 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā veica trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, zaudēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās un nopelnīja divas soda minūtes. Cīņu latviešu uzbrucējs noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Kopā Karsums šosezon sešos KHL mačos izcēlies ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.