Karsuma vārti neglābj Maskavas Dynamo no zaudējuma HK Sochi

Latvijas izlases uzbrucējs Mārtiņš Karsums ceturtdien guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, tomēr viņa pārstāvētā Maskavas Dinamo komanda savā laukumā ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) piekāpās HK Sochi.

Rezultātu Karsums atklāja 38.minūtē, tomēr trešajā trešdaļā HK Sochi spēja nodrošināt uzvaru – vispirms izcēlās Andrejs Kosticins, bet piecas minūtes pirms pamatlaika beigām precīzs bija kanādietis Eriks O’Dells. Šis Soču klubam bija ceturtais panākums pēc kārtas.

Karsums šajā mačā nospēlēja 18 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā izpildīja trīs metienus un četrus spēka paņēmienus. Šosezon latviešu uzbrucējs septiņos KHL mačos izcēlies ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.