Karlsona metiens pagarinājumā ļauj “Zelta Bruņiniekiem” atgūt vadību sērijā pret “Haizivīm”

1 komentārs
REUTERS/LETA

Vegasas “Golden Knights” Nacionālās hokeja līgas Rietumu konferences pusfināla trešā mača pagarinājumā ar 4:3 uzvarēja Sanhosē “Sharks”, sērijā izvirzoties vadībā 4:3.

Timo Meiers izvirzīja “Sharks” vadībā, bet Kolins Millers, Džonatans Marčeso un Railijs Smits panāca 3:1 “Golden Knights”.

Trešajā periodā Evanders Keins un Tomass Hertls panāca izlīdzinājumu, bet pgarinājuma 9.minūtē Viljamss Karlsons ar precīzu metienu no labā apļa augšas atnesa “Bruņiniekiem” uzvaru.

Tampabejas “Lightning” Austrumu konfrences pusfinālā savā laukumā ar 4:2 uzvarēja Bostonas “Bruins” un izlīdzināja rezultātu sērijā 1-1.