Kanādas junioru hokeja līgas spēlētājs saņem 25 spēļu diskvalifikāciju par rupju spēka paņēmienu pret pretinieku vārtsargu

Kanādas provinces Saskačevanas junioru hokeja līgas (SJHL) kluba Jorktonas “Terriers” hokejists Gregs Mulhols saņēmis 25 spēļu diskvalifikāciju par rupju spēka paņēmienu pret pretinieku komandas vārtsargu.

Incidents noticis sestdienas mačā starp Jorktonas “Terriers” un Melvilas “Millionaires”. Trešajā periodā 19 gadus vecais “Terriers” spēlētājs devās pretuzbrukumā, taču viņam pretī virzījās “Millionaires” vārtsargs Berks Berkelievs. Mulhols necentās izvairīties no potenciālās sadursmes un uztriecās Berkelievam virsū.

18 gadus vecais vārtsargs pameta laukumu un tika nogādāts slimnīcā, taču nākamajā dienā tika izrakstīts.

Mulhols spēles laikā saņēma piecu minūšu noraidījumu, taču pirmdien SJHL hokejistu sodīja ar 25 spēļu diskvalifikāciju. Kopumā “Millionares” uzvarētais mačs (7:2) izvērtās ļoti rupjš, abām komandām iekrājot 228 soda minūtes.