Kanādas hokejisti aizraujošā ceturtdaļfināla cīņā aizsūta mājās Krievijas izlasi

6 komentāri
AFP/LETA

Kanādas valstsvienība ceturtdien Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā ar 5:4 pagarinājumā pārspēja Krievijas izlasi.

Tādējādi Kanādas hokejisti pasaules čempionāta pusfinālā iekļuvuši jau ceturto gadu pēc kārtas, kamēr Krievija pēc četru gadu pārtraukuma paliek bez medaļām.

Uzvaras vārtus pagarinājuma piektajā minūtē pēc lieliskas Konora Makdeivida piespēles guva Raiens O’Railijs. Makdeividam šajā spēlē trīs rezultatīvas piespēles, tikpat pretējā nometnē Ņikitam Zaicevam.

Kanādas hokejisti pusfinālā spēkosies ar Somijas un Šveices dueļa uzvarētāju.

Jau vēstīts, pusfinālā iekļuvusi arī ASV izlase, kas ar 3:2 pamatlaikā pārspēja Čehiju.