Kanāda iemet piecas ripas un revanšējas ASV

Kanādas hokeja izlase, turpinot gatavoties Pasaules kausa izcīņai, sestdien pārbaudes mačā savu skatītāju priekšā ar 5:2 (3:1, 1:1, 1:0) uzvarēja ASV valstsvienību.

Pirmās trešdaļas laikā kanādieši izvirzījās vadībā ar 3:0, kad pa vārtiem guva Logans Kutūrs, Džons Tavaress un Džejs Boumeisters. Tiesa, pēcāk, pateicoties Raiena Makdonaha un Džona Karlsona precīzajiem raidījumiem, ASV samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Viesiem panākt Kanādu gan neizdevās, turklāt spēles otrajā pusē šī izlase palielināja savu pārsvaru, kad ar vārtiem atzīmējās Mets Dušeins un Tavaress. Pirms tam piektdien šo abu komandu savstarpējā cīņā ASV bija pārāka ar 4:2.

Tikmēr Čehijas hokejisti sestdien savā laukumā ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzveica Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Krieviju. Krievus 42.minūtē vadībā izvirzīja Ņikita Kučerovs, tomēr 71 sekundi pirms pamatlaika beigām izlīdzinājumu panāca Tomāšs Plekanecs, bet sekojošajā “bullīšu” sērijā čehi bija labāki ar 2:1, uzvaras vārtus gūstot Alešam Hemskim.