Kalvītis atklāj lielo bardaku Hokeja federācijā pēc Lipmana ēras beigām

3 komentāri
Kalvītis atklāj lielo bardaku Hokeja federācijā pēc Lipmana ēras beigām
Foto: LETA

Jaunā Latvijas Hokeja federācijas (LHF) vadība organizāciju pārņēmusi “diezgan īpatnējā stāvoklī”, otrdien Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēdē izteicās LHF prezidents Aigars Kalvītis.

LHF prezidenta amatu kopš 1998.gada ieņēma uzņēmējs Kirovs Lipmans, tomēr oktobrī kongresā viņš negaidīti no amata tika gāzts un vietā stājās AS “Latvijas Gāze” valdes priekšsēdētājs Kalvītis. “Ļoti aktīvi strādājam, katru nedēļu ir sēdes. Nācās pārveidot LHF darbu, jo saņēmām to diezgan īpatnējā stāvoklī. Bija daži darbinieki, kuri nodarbojās ar pilnīgi visiem jautājumiem,” Kalvītis deputātiem stāstīja, ka organizācijā nebija treneru un mārketinga komisijas, sporta direktora un vēl daudzu citu nepieciešamu cilvēku. “Viss tas tika organizēts ar vecām metodēm. Tādām pat kā pirms 25 gadiem. Tagad esam pieņēmuši cilvēkus, par kuru kompetenci nešaubos. Komplektējam sastāvu.”

Foto: Kalvītis, Koziols un Ušakovs Minskā

Tā kā no līdzšinējā biroja LHF nācās aiziet, tagad tā strādā “Volvo” hallē, kur turpinās attīstīšanas darbi. “Mērķis ir izveidot modernu biroju ar muzeju, slavas zāli un visu pārējo. Ceram to atklāt aprīlī,” teica organizācijas prezidents. LHF prezidenta amatu Lipmans ieņēma kopš 1998.gada, turklāt pirms tam viņš to vadīja 1994. un 1995.gadā. Vēl šajā amatā ir bijuši arī Vilnis Burtnieks (no 1992. līdz 1994.gadam) un Uģis Magonis (no 1995. līdz 1998.gadam.

3 komentāri