Jerofejevam mača diskvalifikācijas dēļ būs jāizlaiž spēle pret Franciju

0 Komentāru
Jerofejevam mača diskvalifikācijas dēļ būs jāizlaiž spēle pret Franciju
Foto: AFP/Scanpix

Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Disciplinārā komiteja uz vienu spēli diskvalificējusi Latvijas izlases aizsargu Aleksandru Jerofejevu, kuram nāksies izlaist Čehijā notiekošā pasaules čempionāta A apakšgrupas pēdējo spēli pret Francijas valstsvienību, IIHF publicējusi savā mājaslapā.

Apakšgrupas sestās kārtas mačā Jerofejevs pāris minūtes pēc spēles sākuma saņēma 2+10 minūšu sodu par uzbrukumu galvas un kakla rajonā pret austriešu līderi Mihaelu Raflu.

Latvijas izlase sestdien sestajā mačā ar 2:1 pagarinājumā pieveica Austriju, uzvaras vārtus gūstot Kasparam Daugaviņam. Tā kā Latvija neguva uzvaru pamatlaikā, kļuvis skaidrs, ka valstsvienība zaudējusi arī teorētiskas izredzes sasniegt ceturtdaļfinālu, un tai tagad jācīnās par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā.

Šā gada pasaules čempionāta pirmajā spēlē Latvija ar 1:6 piekāpās olimpiskajai čempionei Kanādai, bet pēc tam ar 2:4 atzina mājinieces Čehijas pārākumu. Trešajā spēlē Latvija ar 1:8 kapitulēja Zviedrijai, bet pēc divām dienām izcīnīja pirmo uzvaru čempionātā, kad papildlaikā ar 2:1 pārspēja Šveici, uzvaras vārtus gūstot Daugaviņam. Tikmēr piektdien Latvija cieta ļoti sāpīgu neveiksmi ar 1:2 pret Vāciju.

Tikmēr Francijas hokejisti čempionātu iesāka ar zaudējumiem Vācijai ar 1:2 un Šveicei ar 1:3. Pēc divām dienām francūži ar 2:0 pieveica Austrijas komandu, bet turpinājumā atkal piedzīvoja divus zaudējumus – ar 1:5 Čehijai un ar 3:4 Kanādai.

0 Komentāru