Jāgrs: Ja gribat ilgi spēlēt hokeju, ejiet uz baznīcu!

1 komentārs
Jāgrs: Ja gribat ilgi spēlēt hokeju, ejiet uz baznīcu!
RYTIRI KLADNO

Savas ilgstošās karjeras noslēpumu intervijā Krievijas medijam “Match TV” atklājis leģendārais čehu hokejists Jaromirs Jāgrs.

Kā zināms, šobrīd 47 gadus vecais hokejists spēlē dzimtās Kladno komandas sastāvā, kura piedalās Čehijas Ekstralīgā. Līdz šim astoņās aizvadītajās sezonas spēlēs Jāgrs guvis septiņus vārtus un atdevis trīs piespēles, kas līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ļauj atrasties dalītā 15.vietā.

“Kāds ir Jaromira Jāgra noslēpums? Tas nav nekāds noslēpums. Esmu ļoti reliģiozs. Krievu pareizticīgais. Es ļoti mīlu dievu. Pie pirmās izdevības dodos uz baznīcu un lūdzos par viņu. Dievs man atgriež enerģiju. Ja gribat ilgi spēlēt hokeju – ejat uz baznīcu, ” skaidro Jāgrs, kurš Nacionālās hokeja līgas (NHL) visu laiku rezultatīvāko spēlētāju topā atrodas otrajā vietā.

2008.gadā Jāgrs pievienojās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubam Omskas “Avangard”, kur aizvadīja trīs sezonas. Tieši Krievijā hokejists sācis pievērsties reliģijai. Čehs Omskā spēlēja arī 2004.gada NHL lokauta laikā.

“Protams, es varēju gāzt vēl kādus NHL rekordus. No otras puses, pārcelšanās uz Krieviju man palīdzēja pievērsties reliģijai, ” atzīst sportists.

“Ticēt dievam citā valstī nav tāpat kā Krievijā. Tas ir citādāk. Krievijā es uzzināju, ka ticība dievam nav jāslēpj. Un tas man ļoti palīdzēja. Savu mīlestību pret reliģiju varat parādīt visur, ne tikai baznīcā, bet arī ģērbtuvē vai uz ielas.”

1 komentārs