Izmaksāts lielākais sporta likmju laimests Latvijas vēsturē

Pievienot komentāru
Izmaksāts lielākais sporta likmju laimests Latvijas vēsturē
AFP/SCANPIX

Līdz ar kārtējās spēļu dienas beigām Nacionālajā hokeja līgā, agrā 8. februāra rītā, kāds Jūrmalas iedzīvotājs kļuva par gandrīz 118 tūkstošiem eiro bagātāks. Šis ir lielākais izziņotais sporta likmju laimests Latvijā.

Naktī no ceturtdienas uz piektdienu Nacionālajā hokeja līgā tika aizvadīti 14 mači, ieskaitot visas komandas, kurās spēlē latviešu hokejisti. No likmes 2992,99 eiro vērtībā, Optibet izmaksāja 117 883,63 eiro vērtu laimestu. Tā bija sistēmas likme – pieckāršas un seškāršas likmes no 14 spēlēm.

Jevgēnijs Bogdanovs, Enlabs uzņēmumu grupas (zīmols Latvijā – Optibet) sporta likmju departamenta vadītājs:

”Likmes uz neizšķirtu rezultātu NHL mačos ir diezgan populāras – jo tuvāk spēles ir regulārās sezonas beigām, jo svarīgāks ikvienai komandai ir katrs nopelnītais punkts. Ņemot vērā sistēmu, kurā par neizšķirtu rezultātu pamatlaikā tiek piešķirts 1 punkts, ne visas komandas ir gatavas riskēt pēdējās spēles minūtēs. Dienā, kad mūsu spēlētājs veica savas likmes, 8 no 14 spēlēm beidzās ar neizšķirtu rezultātu, kas arī nodrošināja rekordlielu laimestu.”

Zīmīgi, ka viens no mačiem beidzās ar rezultātu 0:0, kas NHL gadās ļoti reti. Savukārt divos citos mačos rezultāts tika izlīdzināts tikai pēdējā spēles minūtē: Džefs Skiners (Bufalo “Sabres”) spēlē pret Karolīnas “Hurricanes” izlīdzināja rezultātu 56 sekundes pirms spēles beigām, bet Jakubs Vorāčeks (Filadelfijas “Flyers”) to izdarīja vien 18 sekundes pirms tiesneša svilpes, spēlē pret Losandželosas “Kings”.

Dainis Niedra, Enlabs uzņēmumu grupas marketinga vadītājs Baltijā:

”Gada sākums kļuva patiesi veiksmīgs daudziem mūsu klientiem. Janvārī tika laimēts lielākais džekpots Latvijas online kazino vēsturē – 250 000 eiro, un arī februāri uzsākām ar lielāko laimestu sporta likmēs gan pie mums, gan arī visā industrijā.”