Ir zināma informācija par to vai Džeriņš turpinās dalību PČ hokejā

0 Komentāru
Ir zināma informācija par to vai Džeriņš turpinās dalību PČ hokejā
Foto: F64

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Andris Džeriņš, kurš spēlē pret Dienvidkoreju saņēma spēcīgu grūdienu mugurā un spēli nepabeidza, varēs turpināt dalību pasaules čempionātā.

Ziņots, ka Latvijas hokeja izlase otrdien ar rezultātu 5:0 pārspēja augstākās divīzijas debitanti Dienvidkoreju, tiekot pie otrās uzvaras turnīrā.

Šajā mačā pretinieki brīžiem spēlēja ļoti rupji, piemēram, pret Gintu Meiju nospēlējot celis celī, bet Rihardam Bukartam ar nūju iesitot pa kājstarpi.

Savukārt Džeriņš otrajā periodā, vairākumā cīnoties pretinieku vārtu priekšā, saņēma spēcīgu grūdienu mugurā, pēc tam ilgu laiku paliekot guļam uz ledus, bet pēcāk uzreiz dodoties uz ģērbtuvēm. Pēc spēles viņam tika veikta ārstu izmeklēšana, savukārt pēc tās kļuvis zināms, ka centra uzbrucējs, kurš šajā turnīrā trīs mačos nopelnījis vienu rezultatīvu piespēli un pozitīvu lietderības rādītāju +1, varēs turpināt dalību čempionātā.

Otrdienas spēli nevarēja pabeigt arī uzbrucējs Mārtiņš Karsums, kuram pēc aizsarga Gunta Galviņa metiena ripa trāpīja pa seju. Diemžēl Karsumam tika konstatēts vaiga kaula lūzums un viņš jau trešdien atgriezīsies Latvijā, kur hokejistam tiks veikta operācija, līdz ar to pasaules čempionāts vienam no izlases līderiem ir noslēdzies.

Tikmēr trešdien izlasē tiek gaidīts papildinājums no Ziemeļamerikas, jo komandai pievienosies uzbrucējs Teodors Bļugers.

Turpinājumā Latvijas valstsvienība ceturtdien spēlēs ar ASV, sestdien paredzēts duelis ar olimpisko vicečempioni Vāciju, tālāk būs cīņa ar hokeja dzimtenes Kanādas pārstāvjiem, bet apakšgrupu turnīrs tiks noslēgts 15.maijā ar spēli pret Dāniju.

0 Komentāru