IIHF prezidents Fāzels par iespējamo darbu KHL: Krievija ir manā sirdī

Pievienot komentāru
IIHF prezidents Fāzels par iespējamo darbu KHL: Krievija ir manā sirdī
TASS/SCANPIX

Tagadējais Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels Krievijas medijam ”Sport Express” apstiprināja, ka gatavs šogad atstāt tagadējo amatu, un dalījās ar viedokli par iespējamo darbu Kontinentālajā hokeja līgā.

”Vēlos septembrī noslēgt savu ilgo darbu IIHF. Bet pašreizējā situācijā neko nevar paredzēt. Pastāv iespēja, ka prezidenta amatā nāksies nedaudz uzkavēties,” norāda Fāzels.

IIHF vadītājs izsakās, ka pagaidām vēl nav zināms, vai būs iespējams rīkot IIHF kongresu un vai varēs rīkot jauna prezidenta vēlēšanas. Ja arī turpmāk būs dažādi ierobežojumi Covid-19 pandēmijas dēļ, Fāzels ir gatavs aizkavēties prezidenta amatā, bet norāda – ne ilgāk kā sešus mēnešus.

Fāzels turpina: ”Pilnīgi noteikti nepalikšu amatā uz nākamo termiņu. Ja izdosies prezidenta vēlēšanas rīkot septembrī, es vēl kādu laiku palikšu federācijā. Nevēlos sava amata pēctecim nodot federāciju ne labākajā stāvoklī, ņemot vērā tagadējos apstākļus.”

Uz jautājumu, vai IIHF vadītāja amata nodošana jaunam prezidentam varētu kavēt iespējamo darbu KHL, Fāzels atbildēja: ”Neskriesim notikumiem pa priekšu. Tagad man ir citas problēmas. Allaž esmu teicis, ka gatavs palīdzēt Krievijas hokejam un visam šīs valsts sportam. Krievija ir manā sirdī.”

Neskatoties uz to, ka Fāzelam ir jau 70 gadi, viņš ir gatavs palīdzēt ar idejām un dalīties ar savu pieredzi, bet norāda, ka nemeklē pastāvīgu darbu un nevēlas katru dienu strādāt ofisā.

Fāzels par IIHF prezidentu strādā kopš 1994. gada jūnija.